poniedziałek, 28 lipca 2014

,,SZEPTEM" - Becca Fitzpatrick


Czasem zdarza się miłość nie z tego świata. Naprawdę nie z tego świata…

Patch jest tajemniczy i zabójczo przystojny. Nic dziwnego, że szesnastoletnia Nora uległa jego urokowi. Niemal natychmiast w jej życiu zaczęły dziać się rzeczy, których nie da się wytłumaczyć. Chyba że…
Chyba że ktoś wie, że znalazł się w samym środku bitwy. Bitwy, którą od wieków toczą Upadli z Nieśmiertelnymi. O Twoje życie.

Ale cicho sza… Są tajemnice, o których mówi się tylko szeptem.


Która z nas nie chciałaby mieć w klasie przystojniaka, który usiadłby z nami w ławce... Nora ma to szczęście, a może i pecha. Kiedy nauczyciel rozsadza ich w klasie, Norze trafia się Patch. Zabójczo przystojny, pewny siebie i... irytujący.
Oczywiście Nora pomału zakochuje się w naszym przystojniaku, a on w niej. Przynajmniej tak nam się wydaje. Patch jest chłopakiem sarkastycznym i pewnym siebie, który wie że podoba się dziewczynom (nawiasem mówiąc mój ideał, ale to już inna historia ;) ). Nora czuję, że coś jest z nim nie w porządku. Mimo to, chłopak przyciąga ją do siebie coraz bardziej... Czy może wyniknąć z tego coś dobrego?
Na to pytanie odpowiecie sobie sami, kiedy przeczytacie książkę. Wracając do powieści- jest ona pisana lekkim, przyjemnym językiem który sprawia, ze czyta się ją naprawdę szybko i przyjemnie.
Becca tworzy zupełnie nowy wymiar historii o Upadłych Aniołach. Nowe rytuały, obyczaje... Nie da się przejść obok tego obojętnie. Jest to książka, która zawładnie waszymi sercami. Jestem tego pewna.

6 komentarzy:

 1. Od dawna pragnę przeczytać tę książkę, jednak nigdy nie ma jej w księgarni. Mam nadzieję, że w końcu ją dorwę :)
  Pozdrawiam, życzę powodzenia i zapraszam do siebie!
  http://fr0myesterday.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Już się od dawna za nią zairam, ale zawsze tak jakoś zejdzie... ;)

  zapraszam do mnie: http://wyznania-czytelniczki.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie Path sie pisze tylko Patch!!!!!! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ups... już poprawiam ;) dzięki za poprawkę

   Usuń
 4. Na serio czytałaś tą książkę ?? O.o Taki błąd .

  OdpowiedzUsuń