wtorek, 4 sierpnia 2015

New TAG!

Oto następny #tag! Przyznam, że wcześniej się z nim nie spotkałam, ale to miłe być tak nominowanym. Koniec gadania, przystępuję do działała!
Otóż nominowała mnie jean.sówka z bloga Sówka z jeansu/Run For Something, za co ogromnie dziękuję jej za to wyróżnienie :D
do TAG-u, który polega na:
~ wypisaniu pięciu blogów, które się czyta
~ uzasadnieniu swojego wyboru
~ nominowaniu autorów tych perełek
Zaczynamy!
* Raven Stark z bloga My book My life 
Właściwie to ona zainspirowała mnie do założenia bloga. Zrobiła to zapewne całkowicie nie świadomie, ale bardzo jej za to dziękuję! Raven również prowadzi blog recenzencki czego się zapewne  domyśliliście. Pisze szczerze, otwarcie i często jej recenzje tak jak same książki chwytają za serce. Na jej blogu dużo się dzieje, co chwila nowe recenzje, posty konkursowe... Czasami się zastanawiam czy ona wgl ma czas na sen xD

* RudeRude z bloga Rude Recenzuje
Na tym blogu zawsze znajdę coś dla siebie. Pełno tu ciekawych książek na które normalnie nie zwróciłabym zapewne uwagi bo wydają mi się nie w moim stylu. A tu proszę! Pozostaje mi odesłać was do bloga i zapewnić, że tam każdy znajdzie coś dla siebie ;)

*Bukowina z bloga Sztuki i Banialuki
Trafiłam tutaj dzięki jean.sówce i zostałam. Zakochałam się w tym stylu, humorze, no po prostu! Humanistka, polski rock... No prawie bratnia dusza, chociaż ja nie potrafię tak opisać mego życia, a nawet nic ciekawego wymyślić. Jednak Bukowina to co innego! Co tu dużo mówić, sami sprawdźcie! 

I zostały mi jeszcze 2 blogi... Gdybym mogła nominowałabym jean.sówkę. Jesteś moim guru jeśli chodzi o styl! No ale ty nominowałaś mnie, więc jeśli ja nominowałabym ciebie... to było by pewnie głupie co? Cóż, najwyżej edytuję wpis jeśli znajdę bloga, który mnie powali!

2 komentarze:

 1. Też pierwszy raz zetknęłam się z tym tagiem, kiedy ktoś mnie do niego nominował.
  Z tych trzech blogów nie znałam tylko Rude Recenzuje. Hm, chyba trzeba zajrzeć...
  Miło być guru, dziękuję. :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłam bardzo ciekawa tego tagu, z którym do tej pory się jeszcze nie spotkałam. Czytam, czytam i wpadam sama na siebie.
  Ogromnie dziękuję ♥
  Bardzo się cieszę, że znajdujesz u mnie coś dla siebie!

  OdpowiedzUsuń